Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Darmowy transport
Transport gratis
Zakupy informacje

Elementy ogrodzenia (metalowe) – panele, siatki, słupki, obejmy

W naszej ofercie znajdziesz absolutnie wszystko, czego potrzebujesz do ogrodzenia dowolnej przestrzeni wokół Twoich budynków, jak i terenów. Nasz sklep internetowy posiada wyjątkowo bogaty asortyment paneli ogrodzeniowych oraz pozostałych elementów niezbędnych do postawienia trwałego, solidnego, wytrzymałego, ale także atrakcyjnego pod względem wizualnym ogrodzenia. Mamy bowiem zarówno słupki, służące do zapewniania stabilności całej konstrukcji, a także obejmy odpowiedzialne za spajanie kolejnych jej części.

Dodatkowo, odnajdziesz u nas także inne produkty służące do budowania ogrodzenia: siatki podtynkowe oraz siatki plastikowe.

Siatki, panele i inne elementy ogrodzeniowe z metalu

Dzięki oferowanym przez nas panelom, słupkom oraz obejmom, w wygodny sposób ogrodzisz dowolny rodzaj powierzchni. Możesz wybierać spośród wielu wariantów wymiarów do wyboru. Dysponujemy bowiem panelami ogrodzeniowymi o wymiarach od 1 do nawet 2,5 metra. Bez problemu dopasujesz do nich odpowiednie słupki ogrodzeniowe, a całość szybko i sprawnie połączysz wygodnymi obejmami.

Gdzie sprawdzają się nasze elementy ogrodzeniowe?

Zastosowanie naszych akcesoriów służących do budowania ogrodzeń jest w pełni uniwersalne. Bez problemu wykorzystasz je do ogrodzenia swojej działki, na której znajduje się dom. Z powodzeniem ogrodzisz nimi budynki należące do Twojej firmy, a także bez żadnego kłopotu postawisz je na polu lub placu. Nasze elementy ogrodzeniowe to gwarancja ochrony oraz ładnego wyglądu Twojej nieruchomości.

Z pewnością docenisz także ich odporność na warunki atmosferyczne (są bowiem zabezpieczone antykorozyjnie).

Instalacja ogrodzenia – jak zamontować słupki, panele i obejmy ogrodzeniowe stalowe?

Montaż elementów składających się na ogrodzenie jest wyjątkowo prosty. Cały proces należy zacząć od wymierzenia powierzchni, na której ma powstać ogrodzenie, a następnie dokonania zakupu odpowiednich elementów. Po wykonaniu tych czynności przychodzi czas na wkopanie słupków. Pamiętaj, aby znajdowały się w równych odległościach odpowiadających szerokości zakupionych przez Ciebie paneli ogrodzeniowych (wraz z miejscem na montaż obejmami).

Po zainstalowaniu słupków oraz upewnieniu się, że są już stabilne - możesz przejść do montażu poszczególnych paneli, łącząc je ze wspomnianymi słupami ogrodzeniowymi za pomocą dedykowanych obejm. Pamiętaj, że wszelkie elementy potrzebne do przeprowadzenia tego działania znajdziesz w naszym sklepie.

Ceny elementów służących do budowania ogrodzenia

Na koszty związane z budową ogrodzenia wokół działki lub wybranego obiektu składa się kilka istotnych elementów. Po pierwsze jest to wielkość działki, poziom skomplikowania (zakręty, nierówności terenu itp.), a także wysokość płotu, jakim postanowisz się odgrodzić.

Ceny najmniejszych paneli ogrodzeniowych zaczynają się od kilkudziesięciu złotych, tak samo zresztą jak słupków. Wydatki związane z akcesoriami do montażu (obejmami, nasadkami, naciągami czy mocowaniami) to wydatek od kilku do kilkunastu złotych za sztukę.

Zamów wszystko, czego potrzebujesz do budowy ogrodzenia

Nawet jeśli nie do końca wiesz, jakie elementy ogrodzeniowe będą Ci niezbędne - po prostu skontaktuj się z nami. Zespół dedykowanych specjalistów z dużym doświadczeniem, z przyjemnością pomoże Ci skompletować pełen zestaw części oraz produktów, dzięki którym wzniesiesz nie tylko solidny, ale również cieszący oko płot lub ogrodzenie z metalu.

Witryna stworzona na platformie