Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Darmowy transport
Transport gratis
Zakupy informacje

Bramy przesuwne i wszelkie niezbędne do nich akcesoria

Brama przesuwna stanowi najnowszy trend w nowoczesnym, jak i tradycyjnym budownictwie. Ze względu na wygodę płynącą z jej codziennego użytkowania, to właśnie na ten rodzaj rozwiązania decyduje się coraz więcej osób posiadających w swoich domach lub firmach bramy.

Nasza firma nadąża za duchem czasu, dlatego w ofercie sklepu internetowego Marketstal znajdziesz wszystkie elementy oraz akcesoria bramowe, które posłużą Ci do skonstruowania bramy.

Wiemy, że w przypadku funkcjonowania takich elementów najważniejsza jest jakość oraz trwałość. Dlatego w naszym asortymencie znajdziesz wyłącznie produkty, których szukasz – solidne oraz wytrzymałe, które posłużą Ci bezawaryjnie przez bardzo długi czas.

Rodzaje bram przesuwnych – typy i specyfikacja

W zależności od zapotrzebowania oraz konkretnych wymagań, bramę przesuwną możesz dopasować zarówno do swoich preferencji, jak i szczegółowej specyfiki Twojego biznesu.

Jeżeli tego rodzaju rozwiązanie ma znaleźć się w Twoim domu – postaw na solidną, uniwersalną bramę z napędem, która posłuży Ci przez wiele lat.

Jeśli natomiast chcesz to wykorzystać w swojej firmie - możesz zdecydować się na wybranie 2 opcji:

Bramy uniwersalnej (wjazdowej i wyjazdowej jednocześnie).

Bramy specjalnej (zarezerwowanej tylko dla wjazdu lub tylko na wyjazdy).

Pamiętaj jednak, że postawienie na bramy wjazdowe wymaga także wygospodarowania miejsca na bramy wyjazdowe. Taki zabieg może znacznie ułatwić poruszanie się po Twojej firmie. Zwłaszcza, jeśli obsługujesz duże ilości transportów, a na Twoje place lub magazyny, codziennie wjeżdżają dziesiątki ciężarówek.

Pełna oferta akcesoriów do bram przesuwnych

W zależności od stopnia skomplikowania oraz zaawansowania bramy przesuwnej (np. otwieranej manualnie lub bram z napędem) - do jej konstrukcji lub naprawy należy użyć dedykowanych elementów.

Dlatego, w naszym sklepie oferujemy wszystko, czego potrzebujesz, bez względu na specyfikę danej bramy przesuwnej:

Listwy zębate - będące częścią mechanizmu odpowiedzialnego za funkcjonowanie całej konstrukcji bramy.

Wózki bramowe, wózki jezdne, rolki jezdne, a także rolki najazdowe - których zadaniem jest płynne i szybkie prowadzenie bramy w celu jej otwarcia oraz zamknięcia.

Rolki prowadzące - do których obowiązku należy dbanie o to, aby brama prowadziła się płynnie i podczas procesu jej zamykania lub otwierania nie dochodziło do odchyleń.

Gniazda do bram - których celem jest osadzanie bramy, a co za tym idzie – stabilne jej trzymanie, w czasie, gdy jest zamknięta.

Koła zębate - odpowiadające za prawidłowe funkcjonowanie napędu bram, a co za tym idzie – to czy bez problemu się otwierają oraz zamykają.

Pozostały osprzęt - będący gwarancją prawidłowego i bezproblemowego funkcjonowania każdej przesuwnej bramy z napędem automatycznym, jak i bez niego.

Elementy do dowolnych bram - cennik

Nasz bogaty asortyment elementów oraz akcesoriów pozwala Ci na dopasowanie produktów idealnie odpowiadających specyfice Twojej bramy. Z powodzeniem znajdziesz u nas produkty do zastosowania w bramach 4m, 5m, 6m, jak i znacznie większych. Ceny za poszczególne akcesoria do bram uzależnione są od ich stopnia skomplikowania oraz Twoich indywidualnych wymagań. Podstawowe elementy wiążą się z wydatkiem od kilku do kilkunastu złotych. Natomiast mocniej zaawansowane, takie jak na przykład wózki jezdne, to dla Ciebie koszt nawet kilkuset złotych.

Zamów akcesoria bramowe dla siebie i swojej firmy

Jeżeli masz dodatkowe pytania lub już zdecydowałeś i chcesz zamówić konkretne produkty - przejdź do kontaktu. Nasz zespół skompletuje Twoje zamówienie, a w razie pytań, które mogą pojawić się z Twojej strony, z przyjemnością odpowie i doradzi. Zapraszamy na zakupy w Marketstal!

Witryna stworzona na platformie