Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Darmowy transport
Transport gratis
Zakupy informacje

Profile i kształtowniki ocynkowane

Kątownik, ceownik oraz profil są produktami wykonanymi ze stali, wytwarzanymi w postaci długich i prostych odcinków, które są następnie docinane oraz doginane w celu dopasowania do ich przyszłego przeznaczenia. Kątownik ocynkowany jest produktem o szerokim zastosowaniu zarówno w budownictwie, remontach, jak i przemyśle. Z powodzeniem wykorzystuje się je jako części większych konstrukcji stalowych, mających na celu zapewnienie stabilności, jak i bezpieczeństwa. Fakt, że profile są ocynkowane sprawia, iż oferują też wysoką odporność na zmienne warunki atmosferyczne – w tym działania wody, wiatru, śniegu, jak i ogólnie wilgoci. Stal, z jakich są wykonane oferuje natomiast wysokie parametry użytkowe - zapewniające odpowiedni stopień wytrzymałości.

Kątownik ocynkowany – wymiary i rodzaje profili stalowych

W naszej hurtowni oferującej liczne profile oraz ceowniki ocynkowane znajdziesz produkty w wielu wariantach oraz wymiarach do wyboru. Ceownik półzamknięty, zimnogięty czy perforowany są tylko przykładami produktów znajdujących się w naszym szerokim asortymencie.

Ponadto, znajdziesz u nas kątowniki o różnych wymiarach, które z powodzeniem dopasujemy do Twoich potrzeb. Nasza hurtownia posiada bowiem te produkty stalowe mające wymiary: 50x50x5, 100x100, 30x30x3, 40x40 oraz wiele innych. Dodatkowo, nasze profile składujemy w długich, nawet kilkunastometrowych rozmiarach. Dzięki temu dajemy Ci pewność, że otrzymasz produkt idealnie docięty i dopasowanych do Twoich oczekiwań. Kątowniki docinamy do dowolnej długości: 1m, 2m, 3m, 4m, 5m, 10m, jak i wielu innych.

Ceowniki ocynkowane i ich cena

Cennik naszych produktów, do których zaliczają się wymienione wyżej ocynkowane i stalowe kątowniki oraz profile, zależy od ich dokładnych parametrów.

Każde zamówienie składane przez naszych klientów jest przez nas kalkulowane indywidualnie, a na finalny koszt wpływ ma rozmiar zamówienia (ilość zakupionych kątowników), ich rodzaj oraz dokładne parametry (grubość, szerokość i długość). Do każdego zamówienia doliczamy również koszty transportu - także dopasowane do rozmiaru przewożonych profili ocynkowanych.

Zamów profile, ceowniki i kątowniki ocynkowane prosto z hurtowni online

Jeżeli interesuje Cię zakup profili ocynkowanych od sprawdzonego sprzedawcy – skontaktuj się z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, wybierając najlepszą opcję, z której będziesz zadowolony.

Zajmiemy się zarówno kalkulacją Twojego zamówienia, naliczeniem atrakcyjnego rabatu (przy zamówieniu odpowiedniej ilości kątowników), przygotowaniem zakupionego przez Ciebie towaru oraz jego wysyłką w dowolny zakątek naszego kraju

Pamiętaj, że działamy na terenie całej RP. Jeżeli jesteś zainteresowany zamówieniem ceowników ocynkowanych do swojej miejscowości - dostarczymy je dokładnie tam, gdzie tego chcesz. Oferujemy szybki i dobrze zabezpieczony transport profili stalowych do każdego miejsca w Polsce, np.: Warszawy, Lublina, Wrocławia, Torunia, Poznania, Gdyni, Katowic, Gliwic, Łodzi, Sopotu, Gdańska, Przemyśla, Rzeszowa, Krakowa, Bydgoszczy, Białegostoku, jak i wielu innych lokalizacji!

Witryna stworzona na platformie