Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Darmowy transport
Transport gratis
Zakupy informacje

Złącza ciesielskie - łączniki i inne elementy łączące do drewna

Oferowane przez nas złącza są nieodzownym elementem pracy każdego cieśli, który ma za zadanie łączyć ze sobą poszczególne drewniane konstrukcje.

Łączniki te odpowiadają nie tylko za prawidłowe dopasowanie elementów, a co za tym zgodność z projektem. Ale przede wszystkim są gwarantem bezpieczeństwa i tego, że dany obiekt, konstrukcja lub cokolwiek innego – przetrwa długi czas w niezmienionej formie.

Rodzaje złączy ciesielskich

W naszej ofercie zarówno początkujący amator, jak i wyspecjalizowany profesjonalista znajdzie dokładnie to, czego szuka. Dysponujemy bowiem szerokim asortymentem łączników do drewna o różnych kształtach oraz wymiarach. W naszym sklepie online znajdziesz zatem:

  • Łączniki proste - służące do klasycznego łączenia ze sobą dwóch elementów z drewna, zlokalizowanych na tej samej płaszczyźnie.
  • Złącza kątowe - wykorzystywane do łączenia na przykład drewnianych belek ułożonych do siebie prostopadle.
  • Wieszaki do belek - które, jak sama nazwa wskazuje, służą do umieszczanie belek z drewna w ich wnętrzach.
  • Łączniki teowe – czyli złącza swoim kształtem przypominające literę “T” i służące do łączenia różnych elementów, ułożonych względem siebie w innych kierunkach.
  • Inne (wzdłużne, poprzeczne, a nawet złącza ozdobne).

Bez względu na format oraz kształt - każde złącze jest solidne, wykonane z najlepszych materiałów, a także dodatkowo ocynkowane. To sprawia, że są one odporne zarówno na zmienne warunki atmosferyczne, działanie innych niszczących czynników, jak i po prostu bardzo wytrzymałe (także, jeśli chodzi o przytrzymywany przez nie ciężar).

Rozmiary łączników ciesielskich

Oferta sklepu internetowego Marketstal została przygotowana z myślą o każdym kliencie. Zarówno, profesjonaliście wykorzystującym nasze części do pracy, jak i amatorze “złotej rączce”, który po prostu lubi sobie czasami pomajsterkować.

Dlatego, znajdziesz u nas zarówno małe złącza, przystosowane do montażu niewielkich i stosunkowo lekkich elementów z drewna. Ale z powodzeniem dokonasz zakupu także dużych, szerokich złączy ciesielskich, które posłużą Ci do instalacji oraz utrzymywania nawet dużych i bardzo ciężkich belek.

Złącza ciesielskie cennik – ceny za wszystkie części łączące

Ostateczny koszt zakupu konkretnych złączy ciesielskich jest oczywiście powiązany z ich specyfikacją. Mniejsze oraz mniej skomplikowane przedmioty (proste złączniki) należą do najtańszej grupy. Natomiast, duże i bardziej skomplikowane złącza (wieszaki na belki, teowe, kątowe itp.) są już nieco droższe.

Inne elementy do prac ciesielskich, nie tylko złącza

Nasz sklep zapewnia wszystko, czego potrzebuje każda osoba wykorzystująca w swojej pracy złącza ciesielskie. Poza bogatym wyborem tych produktów, dostarczamy także inne niezbędne elementy, pośród których można znaleźć między innymi:

  • Gwoździe oraz inne formy mocowania (do drewna i nie tylko).
  • Artykuły BHP, będące gwarantem przede wszystkim bezpiecznej pracy.
  • Narzędzia oraz elektronarzędzia, bez których nie poradzi sobie nawet najlepszy specjalista.
  • Tarcze i ściernice, dzięki którym w każdej chwili można przyciąć i dopasować dany element konstrukcji.

Zamów online łączniki oraz inne elementy do konstrukcji z drewna

Jeżeli masz dodatkowe pytania lub nie znalazłeś tego, czego szukasz w naszym sklepie – skontaktuj się z nami. Z przyjemnością doradzimy Ci w wyborze najlepszych złączy ciesielskich, jak i innych przedmiotów, a w razie braku ich na stanie naszego sklepu – zrobimy wszystko, aby sprowadzić je specjalnie dla Ciebie!

Nasi doświadczeni specjaliści czekają na Twój kontakt. Zadzwoń do nas, napisz bezpośrednio na e-mail lub skorzystaj z wygodnego formularza kontaktowego. Pamiętaj, że zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Witryna stworzona na platformie