Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Darmowy transport
Transport gratis
Zakupy informacje

Zamki, zawiasy, klamki, zasuwy oraz zaczepy – akcesoria do zamykania

Wszystkie wyżej wymienione elementy służą głównie 2 celom. Po pierwsze, jest to zabezpieczanie zarówno wejścia do Twojej posesji, domu, jak i budynku należącego do Twojej firmy. Po drugie, jest to wygoda stosowania, bowiem dobre produkty gwarantują niezawodność oraz sprawiają, że korzystanie z drzwi, furtek czy innych wejść jest po prostu łatwe i przyjemne.

Rodzaje elementów zamykających

W naszym sklepie internetowym o nazwie Marketstal znajdziesz wszystkie elementy służące do zabezpieczania oraz łatwego korzystania ze wszystkich elementów wejściowych. Są to bowiem:

 • Zamki, dostępne w formie klasycznych kaset do wspawania, wkładów do zamków zwykłych drzwi, jak i zamków bramowych.
 • Elektrozaczepy, służące do zabezpieczania szczególnie ważnych pomieszczeń zarówno w Twoim domu czy mieszkaniu, jak i w obiektach należących do Twojej firmy.
 • Klamki, zarówno klasyczne, jak i takie o niestandardowym, stylowym wyglądzie. Dodatkowo, do Twojej dyspozycji oddajemy także liczne akcesoria do klamek, w tym: szyldy, pochwyty, jak i całe zestawy gotowe do montażu.
 • Zawiasy, tradycyjne oraz ozdobne, dzięki którym sprawnie zamontujesz dowolny rodzaj drzwi. W tym także zawiasy nierdzewne.
 • Zasuwy, dzięki którym w prosty sposób zabezpieczysz wybrany rodzaj drzwi lub bram (np. garażowych)
 • Zaczepy, służące do mocowania furtek, bram i innych ruchomych elementów.

Gdzie wykorzystasz nasze produkty służące do zamykania?

Nasze produkty cechuje solidność, wytrzymałość oraz funkcjonalność. Dzięki tym cechom zamki, zawiasy, klamki oraz inne elementy, które oferujemy są w pełni uniwersalne. To sprawia, że możesz je zastosować tam, gdzie tego chcesz:

 • W firmie - zabezpieczając tym samym wejście do budynków biurowych, magazynów, wjazdy na place oraz inne przestrzenie.
 • Do celów prywatnych - stosując je zarówno do wejścia do domu, mieszkania, ogrodu, jak i komórki bądź garażu.

Dostarczamy w pełni profesjonalne produkty, które z powodzeniem wykorzystasz przy montażu zarówno drzwi (zewnętrznych oraz wewnętrznych), furtek do ogrodów czy prowadzących na posesję (zarówno domu, jak i firmy), a także elementy stworzone z myślą o zamontowaniu w bramach - garażowych, a także tych znajdujących się na otwartym terenie.

Korzyści płynące z zakupów naszych klamek do drzwi, zawiasów, zasuw czy zaczep

Stawiając na zakupy w naszym e-sklepie otrzymujesz cały pakiet korzyści, w którego skład wchodzą następujące zalety naszych produktów:

 • Łatwość montażu, z którym poradzi sobie nawet najmniej doświadczona osoba.
 • Niezawodność, kupując w naszym sklepie zyskujesz pewność, że to Ci się po prostu opłaca. Wszystkie nasze produkty są bardzo solidne, dzięki czemu masz komfort, że ich zakup wiąże się z długim i bezproblemowym korzystaniem, nawet przez wiele lat!
 • Stylowy design, bo poza najwyższą jakością oraz prostą instalacją, liczy się także wygląd i ogólna prezentacja!
 • Atrakcyjny cennik, bowiem ceny naszym klamek, zawiasów, zaczep, zasuw itp. zaczynają się już od kilkunastu złotych za sztukę.

Zamów elementy zamykające do drzwi, bram, furtek

Jeżeli potrzebujesz dodatkowego wsparcia w wyborze najlepszych i najbardziej pasujących rozwiązań, nie krępuj się i od razu skontaktuj się z naszymi specjalistami. Dokładnie wysłuchamy Twoich potrzeb, a następnie wybierzemy produkty, które odpowiedzą na Twoje zapotrzebowanie.

Pamiętaj, że dostarczamy zakupy na terenie całego kraju. Dlatego, bez względu na to czy znajdujesz się obecnie w Warszawie, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Bydgoszczy, Białymstoku, a może nawet Gdańsku czy Łodzi. Twój towar zostanie wysłany tam, gdzie chcesz!

Witryna stworzona na platformie