Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Darmowy transport
Transport gratis
Zakupy informacje

Kraty pomostowe (WEMA) - doskonały wybór metalowych krat na stopnie, pomosty i podesty

Kraty pomostowe, często spotykane także pod nazewnictwem WEMA, są idealną propozycją do budowy bezpiecznych i stabilnych ciągów komunikacyjnych dla pieszych, jak i lekkich pojazdów. Dzięki szerokiemu asortymentowi naszego sklepu internetowego, można z nich tworzyć zarówno pomosty, metalowe schody, jak i uzupełniać je dodatkowymi wycieraczkami. Duży asortyment krat o różnych wymiarach, dodatkowych akcesoriów, a także możliwość zakupu elementów robionych na specjalne zamówienie. To wszystko sprawia, że za pomocą naszych krat stworzysz praktycznie dowolną, ale przede wszystkim bezpieczną konstrukcję, która przetrwa bardzo długo.

Rodzaje i wymiary kraty pomostowej

Oferowane przez nas produkty, służące do konstruowania pomostów, przejść, schodów oraz innych miejsc służących do poruszania się, występują w wielu wariantach do wyboru.

U nas zakupisz zarówno pełne kraty pomostowe, stopnie schodowe – do kupienia w różnych wymiarach, a także akcesoria oraz wycieraczki, dzięki którym zwieńczysz każdy rodzaj swojej konstrukcji metalowej.

Zabezpieczenie krat pomostowych typu WEMA

Naszym głównym celem jest dostarczanie w pełni funkcjonalnych, stabilnych oraz bezpiecznych krat na pomosty i nie tylko. Dlatego dużą uwagę przykładamy do ich wytrzymałości oraz kwestii zabezpieczeń.

Konstrukcja każdej kraty WEMA wykonana jest z solidnego metalu - nośnika płaskowników oraz zgrzanych do niego skręconych prętów. Nasze produkty dostępne są w wariantach z oczkami o wymiarach: 34x38 w płaskownikach 25x2, 30x2, 30x3mm (wysokość x grubość). Im grubszy i wyższy płaskownik nośny, tym krata pomostowa ma większe dopuszczalne obciążenie.

Dbamy nie tylko o wytrzymałość konstrukcji, ale także odporność samej powierzchni naszych krat. Dlatego nasze zgrzewane kraty są ocynkowane ogniowo (nierdzewne), dzięki czemu zyskują pełną ochronę przed rdzą.

Zalety i korzyści wynikające ze stosowania krat WEMA

Kraty pomostowe, które znajdziesz w naszej ofercie cechują się lekkością, dzięki której zarówno ich transport, jak i montaż są wyjątkowo proste. Dostarczane przez nas produkty zapewniają także ponadprzeciętną wytrzymałość (wyrażoną w wysokim maksymalnym obciążeniu, jakie mogą znieść). Ponadto kraty, które znajdziesz w naszym sklepie są odporne na warunki atmosferyczne. Wszystko dzięki zastosowaniu odpowiednich środków ochronnych (ocynk).

Nasze produkty posiadają również właściwości antypoślizgowe, dzięki czemu korzystanie z nich jest w pełni bezpieczne.

Kraty pomostowe cena

Koszt zakupu tego rodzaju produktów metalowych uzależniony jest od kilku czynników. Finalna cena, jaką przyjdzie Ci zapłacić za kraty WEMA zależy bowiem od ich ilości, rozmiaru, konkretnej specyfikacji (np. maksymalnego obciążenia), ale przede wszystkim także od stopnia skomplikowania konstrukcji, jaka ma z nich powstać. Ceny pojedynczych krat zaczynają się już od 33 złotych, natomiast najdroższe to koszt w granicach ponad 200 złotych (za sztukę).

Zamów kraty na podesty, rampy, przejścia i inne konstrukcje komunikacyjne

Jeżeli chcesz zamówić kraty pomostowe do konstrukcji rampy, przejścia lub innego miejsca przystosowanego zarówno do ruchu osób pieszych, jak i lekkich pojazdów - skontaktuj się z nami.

Pamiętaj, że dostarczamy również produkty na specjalne zamówienie. Cechujące się podwyższonymi parametrami, a co za tym idzie - mogące utrzymać cięższe obiekty takie jak: samochód osobowy, wózek widłowy, a nawet pojazd ciężarowy.

Działamy na terenie całej Polski, dlatego kraty pomostowe, jak i inne elementy stalowe dostarczymy do każdego jej zakątka. Oferujemy między innymi transport do Warszawy, Wrocławia, Poznania, Katowic, Łodzi, Gdańska, Rzeszowa, Krakowa, Lublina, Bydgoszczy, Białegostoku, jak i wielu innych miast!

Witryna stworzona na platformie