Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Darmowy transport
Atrakcyjne rabaty
Transport gratis
30 lat doświadczenia

1. Zakupy, które przekroczą kwotę 500,00 zł są wysyłane transportem gratis. Jeśli minimum logistyczne nie zostanie osiągnięte to wtedy koszt przesyłki za każdą paczkę jest następujący:

  • Przesyłka kurierska - przedpłata - 19,00 zł
  • Przesyłka kurierska za pobraniem - 21,00 zł
2. Towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz ERONTRANS - wysyłka paletowa.

3. Zamówienie złożone do godz. 9:30 wysyłamy tego samego dnia. Po tej godzinie realizacja zamówienia przechodzi no kolejny dzień roboczy. Zamówienia złożone w dni wolne od pracy, będą realizowane w najbliższy dzień roboczy.

4. W przypadku braku towaru na bieżąco informujemy o tym czego brakuje i czekamy na decyzje co dalej z zamówieniem.

5. Z promocji darmowego transportu wyłączone są panele i słupki ogrodzeniowe. Wymagają one indywidualnej wyceny transportu


UWAGA! Zalecamy otworzyć przesyłkę w obecności kuriera i w przypadku stwierdzenia uszkodzeń lub braków towarów proszę sporządzić protokół szkody. Przesyłkę można przyjąć, a brakujący lub uszkodzony w transporcie towar zostanie przez nas dosłany. W przypadku odstąpienia od umowy, albo reklamacji towaru, proszę postępować zgodnie z regulaminem sklepu. Poniżej zamieszczamy potrzebne formularze".

DO POBRANIA:

Formularz reklamacyjny

Formularz zwrotu

Witryna stworzona na platformie