Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

[email protected]

☎ 728-742-680

Kontakt pn-pt w godz. 7:00-16:00

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Sposoby dostawy:

Przesyłki do 30 kg przedpłata : 19 zł;
Przesyłki do 30 kg za pobraniem : 21 zł;
Paleta do 1000 kg - indywidualna wycena


DARMOWA WYSYŁKA OD 500 ZŁ

(nie dotyczy: paneli i słupków ogrodzeniowych)


Termin realizacji wynosi średnio, w zależności od rodzaju zamawianego towaru, miejsca i sposobu jego dostawy - od 2 do 5 dni roboczych licząc od momentu potwierdzenia zamówienia. Jeżeli przesyłka nie dotrze do Państwa w ciągu 5 dni roboczych od daty jej wysłania, proszę na adres e-mail sklepu [email protected] przesłać informację o nie doręczeniu przesyłki.
UWAGA! Zalecamy otworzyć przesyłkę w obecności kuriera i w przypadku stwierdzenia uszkodzeń lub braków towarów proszę sporządzić protokół szkody. Przesyłkę można przyjąć, a brakujący lub uszkodzony w transporcie towar zostanie przez nas dosłany. W przypadku odstąpienia od umowy, albo reklamacji towaru, proszę postępować zgodnie z regulaminem sklepu. Poniżej zamieszczamy potrzebne formularze".

DO POBRANIA:

Formularz reklamacyjny

Formularz zwrotu

Witryna stworzona na platformie