Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Darmowy transport
Transport gratis
Zakupy informacje

Towar wysyłamy za pośrednictwem firm:


- DPD kurier – paczki do 30 kg. – max. suma boków 2700 mm
- InPost paczkomat – paczki do 25 kg. – max. wymiar 410 x 380 x 640 mm
- ERONTRANS – wysyłka paletowa.
- Firmy transportowe i spedycyjne – towar gabarytowy.Wskazany koszt transportu towaru gabarytowego jest minimalnym jaki może wystąpić.
Po złożeniu zamówienia nasze biuro obsługi skontaktuje się z Państwem aby przedstawić ostateczny koszt transportu, który zawsze zostaje wyliczany indywidualnie. Przy braku akceptacji kosztu transportu zamówienie zostaje anulowane. Proszę pamiętać że, przy zamówieniu pow. 13000,00 zł. transport jest darmowy.

W przypadku towaru standardowego warunkiem otrzymania darmowego transportu jest przekroczenie kwoty 600,00 zł i złożenie zamówienia przez sklep internetowy.

Zamówienia wysyłamy w ciągu 24 godz od ich złożenia. Niemal wszystkie zamówienia złożone do godziny 11:00 są wysyłane tego samego dnia i dostarczane na drugi dzień (nie dotyczy towarów gabarytowych). Zamówienia złożone w dni wolne od pracy, będą realizowane w najbliższy dzień roboczy.

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia realizować natychmiast. 93% naszych wysyłek jest dostarczanych na drugi dzień. Są wyjątkowe sytuacje, gdzie kurier nie dostarczy towaru w 24h. Dlatego średni czas realizacji zamówień u nas to 1d (czas szykowania) + 1-2d (dostawa kurierem).

Witryna stworzona na platformie