Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Darmowy transport
Transport gratis
Zakupy informacje
Dostawa Zakupy informacje

Towar wysyłamy za pośrednictwem firm:


- Firma kurierska DPD – paczki do 30kg.
- Firma logistyczna ERONTRANS - wysyłka paletowa.
- Firmy transportowe i spedycyjne, które dostarczą towar gabarytowy.


Wskazany koszt transportu towaru gabarytowego jest maksymalny jaki może wystąpić. Po złożeniu zamówienia nasze biuro obsługi skontaktuje się z Państwem aby przedstawić ostateczny koszt transportu. Jeśli nie będzie satysfakcjonujący wówczas można anulować zamówienie. Proszę pamiętać że, przy zamówieniu pow. 13000,00 zł. transport jest darmowy. W przypadku towaru standardowego jest to kwota pow. 500,00 zł i zamówienie musi być złożonych przez sklep internetowy.

Zamówienie złożone do godz. 11:00 wysyłamy tego samego dnia (nie dotyczy towarów gabarytowych). Po tej godzinie realizacja zamówienia przechodzi na kolejny dzień roboczy. Zamówienia złożone w dni wolne od pracy, będą realizowane w najbliższy dzień roboczy.

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia realizować natychmiast. 93% naszych wysyłek jest dostarczanych na drugi dzień. Są wyjątkowe sytuacje, gdzie kurier nie dostarczy towaru w 24h. Dlatego średni czas realizacji zamówień u nas to 2-3 dni wliczając w to dostarczenie towaru przez kuriera.

Witryna stworzona na platformie