Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Darmowy transport
Transport gratis
Zakupy informacje

Gwoździe - pełny wybór gwoździ do drewna, papy i nie tylko

Gwóźdź jest elementem, bez którego nie może odbyć się absolutnie żadna budowa, a także remont czy inne prace wykończeniowe. Te metalowe przedmioty stosowane są zarówno do montażu wszelkiej maści urządzeń oraz obiektów, a także z powodzeniem wykorzystuje się je do przeprowadzania wielu napraw.

Pomimo niepozornego wyglądu i niewielkich rozmiarów, to właśnie gwoździe są jednym z najważniejszych czynników udanego remontu, budowy oraz naprawy. To dzięki ich wytrzymałości i niezawodności można się cieszyć efektami przeprowadzonych prac – przez bardzo długi czas.

Jakie rodzaje gwoździ znajdziesz w naszej ofercie?

Do Twojej dyspozycji oddajemy ponad kilkadziesiąt różnych rodzajów gwoździ i innych elementów montażowych, różniących się od siebie wymiarami, specyfiką, jak i parametrami. Dzięki temu masz pewność, że produkty te dopasujesz do swoich indywidualnym potrzeb.

Oferujemy Ci bowiem gwoździe o różnych:

  • Wymiarach - zarówno małe (do przeprowadzania niewielkich montaży), jak i wielkie (wykorzystywane, do instalacji bardziej skomplikowanych konstrukcji).
  • Wytrzymałości - tradycyjne metalowe gwoździe, które z powodzeniem sprawdzą się do użytku wewnętrznego. Ocynkowane gwoździe, które natomiast z pewnością posłużą Ci w miejscach zewnętrznych, narażonych na kontakt z wodą czy wilgocią.
  • Wyglądzie - mamy bowiem zarówno klasyczne srebrne, jaki gwoździe w kolorze czarnym.
  • Przeznaczeniu - nadające się do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Do montażu w ścianach, na dachach, w drewnie, betonie, cegle i wielu różnych konstrukcjach.

Przeznaczenie metalowych gwoździ

Oferujemy pełny zakresy produktów, które sprawdzą się przy wielu rodzajach prac. Mamy bowiem:

  • Gwoździe do drewna – idealnie wchodzące praktyczne w każdy rodzaj drewnianej powierzchni (belki, deski itp.).
  • Gwoździe do betonu – bez problemu wbijające się, a następnie długo pozostające w dowolnej ścianie (cementowej, jak i tej z cegły)
  • Gwoździe do papy - będące stabilnym elementem wykończenia każdego dachu.

Gwoździe dostępne online – w sklepie internetowym

U nas znajdziesz gwoździe bębnowe ryflowane, pakowane nawet po kilka tysięcy sztuk w jednej paczce. Gwoździe czarne, idealne do użytku wewnętrznego. Ciesielskie, sprawdzające się do pracy z drewnem, hartowane wytrzymujące większe obciążenia. Do tego gwoździe papowe wraz z podkładkami, skrętne oraz inne akcesoria (podkładki i skoble)

Większość z nich dostępne w klasycznym wariancie, jak i takim z dodatkowym zabezpieczeniem w postaci ocynku.

Dokonaj zakupu gwoździ przez Internet

Pamiętaj, że nasi sprzedawcy cały czas są do Twojej dyspozycji. Skorzystaj z wygodnej formy kontaktu i jeśli masz jakiekolwiek pytania - zadzwoń lub napisz do nas. Ceny naszych gwoździ są wyjątkowo atrakcyjne!

Dodatkowo, zapewniamy transport zamówionych przez Ciebie gwoździ na terenie całego kraju. Bez względu, jak dużego zamówienia dokonasz. Możesz mieć pewność, że dostarczymy je pod dowolny, wskazany przez Ciebie adres - zarówno w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Bydgoszczy, jak i każdym innym polskim mieście!

Witryna stworzona na platformie